İşlem Rehberi

Üye olmadan e-mağazadan alışveriş yapabilir miyim?

E-mağazadan alışveriş yapabilmeniz için eposta adresinizi kullanarak giriş bağlantısı almanız gerekmektedir. Bu işlem için E-Mağaza giriş ekranında yer alan “Hesap Oluşturun / Oturum Açın” alanına eposta adresinizi yazarak “Giriş Bağlantısını Al”‘a tıklayınız.

Nasıl üye olabilirim?

E-Mağaza giriş ekranında yer alan “Hesap Oluşturun / Oturum Açın” alanına eposta adresinizi yazarak “Giriş Bağlantısını Al”‘a tıklayınız. Hesabınıza giriş yapabileceğiniz bağlantı bu e-posta adresine gönderilecektir.

Siparişlerim hesabıma kayıt ediliyor mu?

E-posta adresinizi kullanarak oluşturduğunuz tüm siparişleriniz hesabınıza kaydedilir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu Siparişleri izle bölümünden öğrenebilirsiniz. Siparişinizin hazırlanmasından teslimatına kadar tüm aşamaları, sipariş oluştururken belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecek bilgilendirmelerden de takip edebilirsiniz. 

Sipariş verdikten sonra siparişim üzerinde adres ve tarih değişikliği yapabilir miyim?

Siparişiniz servis aşamasına geçmeden önce alıcı bilgilerini, gönderim tarih ve saatini bizimle iletişime geçerek değiştirebilirsiniz. Değişiklik talebini iletmek için tıklayınız.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Havale/EFT ile veya kapıda nakit ödeme ile siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz alınmış olacaktır. Ödeme hakkında destek almak için tıklayınız.
Garanti Bankası
ŞUBE: SUSURLUK (1088)
HESAP NO: 6295974
IBAN NO: TR830006200108800006295974
ALICI: Yılmaz Çetinkaya

Ürün iptal işlemi yaparsam geri ödemesi ne zaman yapıyorsunuz?

Havale-EFT ile verilen siparişlerde iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için geri ödemenin yapılmasını istediğiniz hesap numaranızı bize bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa nasıl bir yol izliyorsunuz?

Siparişiniz teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa siparişinizi alıcıya ulaştırabilecek kişilere(güvenlik, muhaberat, çalışma arkadaşı, komşusu, kapıcı) ismi ve imzası alınarak teslimat yapabilmekteyiz. Siparişi teslim alan kişi ile ilgili bilgi, mesaj ya da arama yoluyla size ileteceğiz. Resmi ve özel kuruluşlara kendi prosedürleri çerçevesinde teslimat yapmaktayız.

Siparişime yol ücreti dahil mi?

Susurluk içerisinde bulunan adreslere yol/adrese teslimat ücreti alınmamaktadır. Dağıtım alanı dışında kalan adreslere teslimatı sağlamak amacıyla uzak mesafe ücreti karşılığında teslimat yapabilmekteyiz. Dağıtım yerleri hakkında iletişim için tıklayınız.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?

susurlukcicekci.com üzerinden sipariş verdiğiniz her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda Ödeme seçeneği (nakit ödeme) bulunmaktadır. Çiçek siparişi verirken, Kapıda Ödeme yöntemini tercih edecekseniz, siparişiniz esnasında verdiğiniz telefon numarasının ulaşılabilir olduğunu lütfen kontrol ediniz. Ödeme yöntemini Kapıda Ödeme olarak seçen müşterilerimizi teyit için sipariş sırasında verdikleri telefon numaralarından aramaktayız.

Ödememi havale/EFT yoluyla yaptım, siparişimin onayı hemen verilir mi?

Havale/EFT yolu ile yapılan ödemelerinizin onayı, haftanın 7 günü 8.00 – 20.00 saatleri arasında, ödemeniz hesabımıza geçtikten yaklaşık 15-20 dk içinde vermekteyiz. Havale/EFT yaparken açıklama kısmında sipariş numaranızı (Sipariş numarası örneği: #ZC7EZ) belirtmenizi rica ederiz.

ATM’den kartsız işlem ile havale yapabilir miyim?

Evet. Aşağıdaki banka bilgilerine ödemenizi havale olarak ATM üzerinden kartsız işlem seçeneğinden gönderebilirsiniz.
Garanti Bankası
ŞUBE: SUSURLUK (1088)
HESAP NO: 6295974
IBAN NO: TR830006200108800006295974
ALICI: Yılmaz Çetinkaya

İade ve Geri Ödeme Politikanız nedir?

Siparişiniz isteğiniz doğrultusunda (vazgeçme v.b durumlarda) teslim tarihinden 1 gün öncesine kadar iptal edilebilir. Bu iptalin Zümrüt Çiçek’e, 0266 875 60 70 No’lu hattımızdan bildirilmesi gerekir.
Teslimatla ilgili sorun yaşanan siparişlerinizde gerekli incelemeler yapılarak, teslim tarihinden itibaren çiçek siparişleriniz için azami 1 iş günü içinde sonuçlandırılır. Müşteri kaynaklı bir problem söz konusu değilse, yine belirtilen iş günleri içerisinde sipariş ücreti iade edilir. Servis yapılamayan şehir, ilçe, kasaba, köy v.b yerlere verilen siparişler ise ilk iş gününde müşteri bilgilendirilmesi Zümrüt Çiçek tarafından e-mail ve telefon yoluyla gerçekleştirilir, ödemesi geri iade edilir.
Alıcının çiçeğinizi kabul etmemesi durumunda sipariş iptal ve iade edilemez.